Назад

Переваги сервісів Gerabot та Jivosite

JivoSite є одним з найпопулярніших інструментів онлайн-чату та комунікації з клієнтами на веб-сайтах. Цей сервіс надає багато переваг, які допомагають бізнесам покращити якість обслуговування клієнтів та забезпечити ефективну комунікацію. Ось деякі ключові переваги JivoSite:

 1. Живий чат в реальному часі: JivoSite дозволяє встановити чат-вікно на вашому веб-сайті, що дозволяє клієнтам зв'язатися з вами в режимі реального часу. Це надає можливість негайно відповідати на запити клієнтів, надавати необхідну інформацію та допомогти вирішити їхні проблеми. Живий чат допомагає покращити задоволеність клієнтів та забезпечує більш особистий підхід до обслуговування.

 2. Багатоканальність: JivoSite підтримує різні канали комунікації, включаючи чат на веб-сайті, електронну пошту, телефонію та соціальні мережі. Це дозволяє вам спілкуватися з клієнтами на їхньому виборі каналу зручності. Ви можете інтегрувати свої електронні скриньки та соціальні мережі в JivoSite, що спрощує управління всією комунікацією з клієнтами в одному місці.

 3. Автоматизація та чат-боти: JivoSite надає можливість автоматизувати частину комунікації з клієнтами за допомогою чат-ботів. Ви можете налаштувати автоматичні відповіді на типові запитання та виконувати певні завдання без участі живого оператора.

 4. Омніканальність: JivoSite дозволяє об'єднати всі ваші канали комунікації в одному інтерфейсі. Ви можете керувати всіма запитами клієнтів з різних платформ, таких як веб-сайт, соціальні мережі, мобільні додатки тощо, без необхідності переключатися між різними інструментами. Це дозволяє вам бути більш організованим і ефективним в обробці клієнтських запитів.

 5. Аналітика та звітність: JivoSite надає вам доступ до детальних аналітичних звітів про вашу комунікацію з клієнтами. Ви можете відстежувати кількість запитів, час відповіді, продуктивність операторів та багато іншої корисної інформації. Це дозволяє вам аналізувати ефективність вашої комунікації з клієнтами і вносити відповідні зміни для поліпшення процесів.

 6. Покращений сервіс підтримки: JivoSite надає високоякісну та швидку підтримку для своїх користувачів. Ви можете звертатися до їхньої команди підтримки за допомогою чату, електронної пошти або телефону, щоб отримати допомогу або відповіді на свої питання. Це особливо важливо, якщо у вас виникають технічні проблеми або потребуються консультації з використання сервісу.

 7. Підтримка мобільних пристроїв: JivoSite має додатки для мобільних пристроїв, що дозволяє вам бути в зв'язку з вашими клієнтами навіть поза офісом. Ви можете відповідати на запити та керувати комунікацією з клієнтами зі свого смартфона або планшета, що робить вас більш мобільними та гнучкими в роботі.

 8. Персоналізовані налаштування: JivoSite дозволяє вам налаштовувати свої чат-вікна та чат-боти відповідно до вашого бренду та вимог вашого бізнесу. Ви можете налаштувати кольори, шрифти, відображення вікна та інші елементи, щоб вони відповідали вашому корпоративному стилю та вигляду веб-сайту. Це дозволяє створити єдинообразний та професійний вигляд вашої комунікації з клієнтами.

 9. Інтеграція з іншими сервісами: JivoSite підтримує інтеграцію з різними популярними сервісами, такими як CRM-системи, системи електронної комерції, аналітичні інструменти та інші. Це дозволяє вам об'єднати дані та інформацію з різних джерел і зберігати їх в одному місці, спрощуючи управління клієнтськими даними та поліпшуючи аналітику.

 10. Зручний інтерфейс та простота використання: JivoSite пропонує інтуїтивно зрозумілий та зручний для використання інтерфейс. Він має добре організовані розділи та функції, що робить роботу з сервісом простою та приємною. Ви швидко орієнтуєтесь у всіх можливостях JivoSite та зможете ефективно керувати вашою комунікацією з клієнтами.

Загалом, JivoSite - це потужний та зручний сервіс для покращення комунікації з клієнтами на вашому веб-сайті.

Сервіс чату для сайту та створення чат-ботів Gerabot

Gerabot є інноваційним сервісом, який надає компаніям можливість створювати та управляти чат-ботами для своїх веб-сайтів. Цей сервіс має багато ключових переваг, які допомагають підвищити ефективність комунікації з клієнтами та забезпечити персоналізований підхід. Ось кілька важливих переваг Gerabot:

Ще немає віджета чата на сайті?

Зареєструйтесь зараз на сервісі Gerabot і отримайте власний чат для сайту за 5 хвилин!

 1. Легкість використання: Gerabot пропонує інтуїтивний і простий у використанні інтерфейс, що дозволяє навіть користувачам без технічних навичок створювати свої власні чат-боти. Ви можете швидко налаштувати питання та відповіді, визначити поведінку бота та створити персоналізовані сценарії. Це дозволяє ефективно використовувати Gerabot навіть без додаткової підготовки чи навчання.

 2. Персоналізованість: Gerabot дозволяє створювати чат-ботів, які повністю відповідають вашому бренду та стилю. Ви можете налаштувати зовнішній вигляд чат-вікна, включити логотип та кольори вашої компанії, щоб забезпечити єдність з вашим веб-сайтом. Це дозволяє створити сприятливе враження та розпізнаваність для клієнтів, що впливає на їхню довіру та задоволеність.

 3. Автоматизація завдань: Gerabot надає можливість автоматизувати багато рутинних завдань та відповідей на типові запитання. Ви можете налаштувати автоматичні відповіді, вітання, пропозиції та багато іншого. Це дозволяє забезпечити швидку відповідь на запити клієнтів навіть поза робочим часом і підтримувати постійну доступність для них. Автоматизація завдань за допомогою Gerabot допомагає звільнити час вашого персоналу, щоб вони могли зосередитися на складніших та важливіших справах.

 4. Покращення ефективності: Gerabot дозволяє вам обробляти більше запитів клієнтів одночасно. Боти можуть взаємодіяти з кількома користувачами одночасно та надавати швидкі й точні відповіді. Це дозволяє підвищити ефективність обробки запитів та зменшити час очікування клієнтів.

 5. Зручна аналітика: Gerabot надає детальну аналітику та статистику про взаємодію з клієнтами. Ви можете отримати звіти про кількість запитів, успішність бота, популярні запити та іншу цінну інформацію. Це допомагає вам аналізувати ефективність бота та вносити необхідні зміни для покращення якості обслуговування.

 6. Інтеграція з іншими сервісами: Gerabot може бути легко інтегрований з іншими сервісами, такими як CRM-системи, платформи електронної комерції, соціальні мережі та інші. Це дозволяє обмінюватися даними та інформацією між різними інструментами та забезпечує єдину базу знань про клієнтів.

 7. Підтримка та навчання: Gerabot надає високоякісну підтримку та навчання своїм користувачам. Ви можете отримати допомогу та консультації щодо налаштування бота. Gerabot також забезпечує навчальні матеріали, документацію та регулярні оновлення, щоб ви могли максимально використовувати потенціал сервісу.

 8. Взаємодія з клієнтами 24/7: Gerabot дозволяє забезпечити постійну доступність для ваших клієнтів. Чат-бот може працювати цілодобово, відповідаючи на запити навіть поза робочими годинами. Це особливо корисно, коли ви маєте міжнародну аудиторію або коли клієнти мають пізні години звернення.

 9. Покращення користувацького досвіду: Gerabot допомагає покращити користувацький досвід на вашому веб-сайті. Він може надавати швидку та точну інформацію, допомагати в навігації по сайту, надавати персоналізовані рекомендації та багато іншого. Це дозволяє забезпечити зручну та задоволену взаємодію з вашими клієнтами.

Gerabot - це потужний інструмент, який полегшує комунікацію з клієнтами та покращує їхнє задоволення. Його легкий інтерфейс, можливість персоналізації, автоматизація завдань, покращення ефективності, зручна аналітика, інтеграція з іншими сервісами, підтримка та навчання, взаємодія з клієнтами 24/7, покращення користувацького досвіду та використання штучного інтелекту - все це робить Gerabot незамінним інструментом для веб-сайтів бізнесів.

Gerabot допомагає вам забезпечити чудовий клієнтський сервіс, відповідаючи на запити клієнтів негайно та точно. Ви можете заощадити час, зусилля та ресурси, автоматизуючи рутинні завдання та поліпшуючи ефективність комунікації. Завдяки персоналізації та інтеграції Gerabot може відображати ваш бренд і працювати разом з іншими інструментами, що спрощує взаємодію з клієнтами та управління даними.

Загалом, Gerabot є надійним, ефективним та інтуїтивно зрозумілим сервісом, який допомагає вам покращити комунікацію з клієнтами та забезпечити високий рівень задоволення. Використання Gerabot дозволить вам підвищити продуктивність вашого бізнесу та залучити та утримати більше клієнтів.

Хочете дізнаватися про всі оновлення Gerabot?
Підписуйтесь на наш Telegram канал - https://t.me/gerabotua
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції