Назад

Чат-бот з особистим кабінетом користувача

Одним з ключових факторів просування практично будь-якого бізнесу, є взаємодія з клієнтами. Взаємодія відбувається на різних етапах та у різних бізнес-процесах, але ключовими етапами взаємодії з клієнтом є маркетинг та сервіс.

Маркетинг - це перша взаємодія компанії з клієнтом, ціллю якої є підвищення зацікавленості до послуги чи продукту компанії, та процес утримання споживача, як клієнта компанії. Цей процес може містити багато етапів та факторів, серед яких є утримання клієнта шляхом постійної взаємодії з компанією.

Сервісна підтримка відповідає за рівень лояльності споживача до компанії, тому також є фактором утримання клієнта компанії. Рівень сервісу, який надає компанія, зазвичай є навіть більш впливовим фактором на лояльності, а ніж сама послуга чи товар.

Саме покриттям цих двох процесів є особистий кабінет користувача у чат-боті. Особистий кабінет у боті, дозволяє підтримувати постійну взаємодію користувача та компанії шляхом надання актуальної для клієнта, персоналізованої інформації. А враховуючи те, що чат-боти, в першу чергу, є інструментом ініціатором взаємодії з яким є саме клієнт (а не компанії з клієнтом), особистий кабінет є ключовим фактором підтримання зацікавленості клієнта у користуванні чат-ботом.


Розподілення бізнес-процесів компанії, в міру ефективності впровадження їх у чат-бот для клієнта.

Ефективність процесів у чат-боті

Впроваджуючи особистий кабінет у боті, компанія збільшує вірогідність утримання клієнта на 90% та отримує інструмент підвищення лояльності та підвищення впізнаваності бренду.Використання особистого кабінету у чат-боті.

Особистий кабінет у чат-боті може використовувати практично будь-який бізнес, тому що клієнт будь-якої компанії залишає свій “слід” при взаємодії з нею. Ось деякі приклади контенту для особистого кабінету по типах бізнесу.


Програми лояльності.

Якщо у компанії ефективно налаштовані процеси маркетингу, то на 100% у неї впроваджені програми лояльності, акційні пропозиції, знижки для постійних покупців тощо. Тому будь-який бізнес, який застосовує програми лояльності для своїх клієнтів може використовувати особистий кабінет у боті для надання актуальних даних клієнту по стану його бонусних балів, персональних акційних пропозицій тощо.

Програма лояльності у кабінеті у чат-боті

Сфера послуг.

Компанії зі сфери надання послуг зазвичай мають постійних клієнтів які мають історію записів або дату, до якої необхідно оплатити подовження послуги, можливість зміни тарифного плану тощо. Такі дані також можна використовувати в особистому кабінеті, навіть надаючи можливість самої оплати послуг за допомогою платіжних систем, вбудованих у чат-бот.


Документообіг.

Багато компанії, особливо які працюють у B2B, надають своїм клієнтам персональні прайси на товари, або відправляють документи у визначені дати. Такий документообіг, також може бути впроваджено у чат-бот, що значно його спрощує, та підвищую лояльність компанії шляхом надання більш зручного доступу до документів.Переваги впровадження особистого кабінету у чат-бот.

Чат-бот без особистого кабінету - це інструмент надання загальної інформації про компанію, її послуги, контакти. Зазвичай, користувачу достатньо один-два рази взаємодіяти з чат-ботом, щоб отримати усю необхідну для нього інформацію. Тому, використовуючи чат-бот виключно для надання базової інформації про компанію та її послуги, можливості чат-бота розкриваються лише на 10% від тієї користі, яку він може принести компанії з точки зору маркетингу.

Впроваджуючи особистий кабінет та надання персоналізованої інформації, компанія розкриває маркетингові можливості чат-бота на 100%, отримує інструмент для утримання клієнта, постійної взаємодії з ним, саме з ініціативи користувача, отримує можливість надання актуальних та корисних розсилок, збільшуючи тим впізнаваність бренду та нагадування про себе.


Приклади по видах бізнесу та надання інформації у кабінету користувача:

Сервіси з підпискою: нагадування про закінчення підписки, зміна тарифного плану, оплати послуг.

Медицина: історія відвідувань, картка пацієнта, інформація про аналізи, персональний план лікування.

Ресторанний бізнес: актуальні бронювання, накопичені бонуси, акційні пропозиції.

Фінансовий сектор: відкриті кредитні лінії, персональний менеджер, стани рахунків.

Сервісні компанії: історія звернень, виклик фахівця, стан запиту на звернення.

Готельний бізнес: персональний консьєрж сервіс, актуальні бронювання, бонуси.

Корпоративні боти: персональні документи, графік завдань, персональна інформація.

Це тільки невеликий список того, які персоналізовані дані можуть бути впроваджені в особистий кабінет користувача у боті.

 

Ще немає власного бота? Вважаєте, що створити чат-бота складно?

Зареєструйтеся зараз у конструкторі чат-ботів Gerabot, та створіть власного чат-бота за 15 хвилин!

 

Як створити персональний кабінет у чат-боті.

На прикладі конструктора чат-ботів Gerabot розберемо як створити чат-бота з особистим кабінетом користувача. (більш детально про створення кабінету, можна ознайомитися на сторінці можливостей конструктора)

Після того, як реєстрація на сайті Gerabot пройдена та отримане посилання на кабінет конструктора, необхідно підключити чат-бот. Детальніше, у відео інструкції користування конструктором.

Відеоінструкція Gerabot - створення та додавання токену чат-бота

Для створення кабінету, необхідно обрати сценарій, який буде містити особисту інформацію для користувача чат-бота та надати йому відповідні права доступу.

Права доступу у кабінет бота

Коли права доступу надані, необхідно заповнити контент сценарію відповідними даними. Для виводу персональних даних клієнта, будуть використовуватися змінні, значення яких будуть вказуватися у кожного окремого клієнту.

Права доступу у кабінет бота

Далі, необхідно створити змінні у налаштування конструктора.

Права доступу у кабінет бота

Після цього, надати значення змінних для клієнта та зв`язати клієнта з відповідним чатом.

Права доступу у кабінет бота

Після цього, коли користувач буде переходити до сценарію, який ми визначили, як особистий кабінет, він буде бачити свої особисті дані.

Права доступу у кабінет бота

Компанія Gerabot надає як можливості самостійного створення чат-ботів з особистим кабінет, так і послуги створення чат-ботів під ключ. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти Вам створити чат-бот для Вашої компанії.

Хочете дізнаватися про всі оновлення Gerabot?
Підписуйтесь на наш Telegram канал - https://t.me/gerabotua
Продовжуючи переглядати gerabot.com, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, та погоджуєтесь на використання файлів cookie
Отримувати інформацію
про спеціальні пропозиції